"Przysięga" odcinek 306. Ojciec dziecka wdziera się do domu Emira i Reyhan i terroryzuje Cavidan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dziecko koleżanki Gulsum wciąż jest w domu Emira i Reyhan. W 306. odcinku "Przysięgi" ojciec dziecka zjawi się w domu i sterroryzuje Cavidan! Sprawdź, co się wydarzy w 306. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 306. w czwartek, 26.11.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) wciąż zajmują się wspólnie dzieckiem koleżanki Gulsum (Hilal Anay). Tymczasem Narin (Yağmur Sahbazova) jest załamana, bo Kemal (Can Verel) i Oya (Gözde Gündüzlü) nie chcą jej wybaczyć.

Suna przekazuje rodzinie dobrą wiadomość! Oya i Kemal nie wybaczą Narin?Zobacz więcej

W 306. odcinku serialu "Przysięga" Cemre (Ceyda Olguner) za wszelką cenę chce mieszkać u Talaza. Wciąż planuje zemstę, ale nie ma się gdzie podziać, więc wchodzi do niego przez rozbite okno. Potem ratuje go przed przejeżdżającym radiowozem... całując go! Tymczasem Masal (Cansın Mina Gür) odwiedza Narin. Kiedy Kemal dowiaduje się o tym, robi Narin awanturę, rozkazując jej, by więcej nie widywała się z jego córką ani z nim... Tymczasem Behruz cały czas obserwuje Narin.

OGLĄDAJ serial "Przysięga" ONLINE w TVP VOD

Emir i Reyhan opiekując się dzieckiem, zdają sobie sprawę, że to bardzo trudne zajęcie. Rozmawiają o swojej przyszłości i powiększeniu rodziny. Ich rozmowę słyszy Cavidan (Gül Arcan) i jest wściekła na wizję ich wspólnych dzieci. Do domu Emira i Reyhan wdziera się ojciec dziecka, który chce odzyskać syna i zemścić się na żonie. Dochodzi do szarpaniny - mężczyzna wyjmuje nóż i przykłada go do szyi Cavidan!

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×