"Przysięga" odcinek 308. Reyhan jest w ciąży?! Narin w rękach bandytów! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir jeszcze niedawno rozmawiali o wspólnej przyszłości i dzieciach. W 308. odcinku "Przysięgi" Reyhan będzie źle się czuć i podejrzewać, że jest w ciąży! Sprawdź, co się wydarzy w 308. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 308. w poniedziałek, 30.11.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) uratował koleżankę Gulsum (Hilal Anay) od męża tyrana. Tymczasem Narin (Yağmur Sahbazova) wpadła w pułapkę Erhana.

Emir obezwładnia Celala! Erhan zastawia pułapkę na Narin!Zobacz więcej

W 308. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan (Özge Yagiz) nie czuje się najlepiej. Melike uznaje, że może być ona w ciąży, więc namawia Reyhan na badania w szpitalu. Tymczasem Narin próbuje ostrzec Kemala (Can Verel) przed niebezpieczeństwem, choć ten nie odbiera od niej telefonów. Bandyci zauważają ją i sadzają obok Erhana, grożąc im bronią i wiążąc. Timur oskarża Erhana i Narin o zabicie jego brata.

OGLĄDAJ serial "Przysięga" ONLINE w TVP VOD

Tymczasem Nigar słyszy rozmowę Reyhan i Melike i zdradza Gulsum sekret Reyhan. Gulsum mówi o tym Cavidan (Gül Arcan), która od razu się wścieka. Sehriye nie może się pogodzić z decyzją Kemala, a ten dowiaduje się, że Narin jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na ratunek. Lekarka przekazuje Reyhan dobrą nowinę.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×