"Przysięga" odcinek 316. Emir robi Reyhan niespodziankę. Oya próbuje zepsuć randkę Narin i Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ciąża sprawia, że Reyhan nie czuje się dobrze. W 316. odcinku "Przysięgi" Emir zrobi żonie niespodziankę. Również Kemal będzie chciał sprawić radość Narin. Sprawdź, co się wydarzy w 316. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 316. w czwartek, 10.12.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) nie czuje się dobrze. Emir (Gökberk Demirci) musiał nawet zabrać ją z uczelni. Oya (Gözde Gündüzlü) nie chce pozwolić na to, aby Kemal (Can Verel) wciąż był z Narin (Yağmur Sahbazova).

Emir musi zabrać Reyhan z uczelni. Oya namówi Kemala, aby odprawił Narin?Zobacz więcej

W 316. odcinku serialu "Przysięga" Kemal nie chce słuchać argumentów siostry. Reyhan jest zaskoczona niespodzianką, jaka czeka na nią w sypialni. Przepełnia ją radość, gdy widzi płatki róż na łóżku. Niestety, za chwilę znowu bardzo źle się czuje. Zaczyna się zastanawiać, czy tak silne mdłości to normalny objaw ciąży.

Narin przyjmuje zaproszenie na kolację. Oya znajduje sposób, by pokrzyżować plany bratu. Dowiaduje się, gdzie zarezerwował stolik, dzwoni do restauracji i odwołuje rezerwację, a następnie sprawia, że Narin dostaje zły adres miejsca spotkania z Kemalem. Hizir wręcza Sehriye (Derya Kurtuluş) zaproszenie na swój ślub.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×