"Przysięga" odcinek 319. Emir zleca ponowne badanie DNA. Dowie się, że Gulsum nie jest siostrą Reyhan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir dowiedział się, że wyniki badań DNA Gulsum mogą być fałszywe. W 319. odcinku "Przysięgi" w tajemnicy przed Reyhan zleci ponowne badania. Sprawdź, co się wydarzy w 319. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 319. w środę, 16.12.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) wie już, że badania DNA Gulsum (Hilal Anay) mogły być fałszywe. Oya (Gözde Gündüzlü) postanowiła wyjawić dziadkowi Masal (Cansın Mina Gür) prawdę o tym, dlaczego Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemal (Can Verel) wzięli ślub.

Kemal chce oświadczyć się Narin! Oya wyjawi prawdę dziadkowi Masal?Zobacz więcej

W 319. odcinku serialu "Przysięga" Kemal i Narin zastanawiają się jest tajemniczy świadek dziadka Masal, o którym powiedział im prawnik. Reyhan (Özge Yagiz), z pomocą Gulsum, szykuje słodki deser dla domowników.

Wysypka na twarzy Cavidan (Gül Arcan) nie znika. Emir zaczyna niepokoić się o matkę i sugeruje, że powinna udać się do lekarza. Sam, za plecami żony, zleca ponowne badanie DNA. Hizir zjawia się w domu Kemala z prezentem dla Masal.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×