"Przysięga" odcinek 322. Oya złoży zeznania przeciwko Narin i Kemalowi? Gulsum chce uciec za granicę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Narin nie udało się przekonać Oyi, aby nie pojawiała się w sądzie. W 322. odcinku "Przysięgi" rozpocznie się rozprawa. Emir wciąż nie wie, co ma zrobić w sprawie Gulsum. Sprawdź, co się wydarzy w 322. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 322. w poniedziałek, 21.12.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) podsłuchała rozmowę Emira (Gökberk Demirci) i Zafera. Wie już, że Emir zna prawdę o Gulsum (Hilal Anay). Nie może dopuścić do tego, aby syn z nią porozmawiał.

Cavidan nie chce dopuścić do rozmowy Emira z Gulsum. Co zrobi? Zobacz więcej

W 322. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) i Narin (Yağmur Sahbazova) jadą na rozprawę sądową. Ich adwokat jest dobrej myśli, ale Narin jest przerażona, bo na miejsce przybywa Oya (Gözde Gündüzlü), gotowa do składania zeznań. Adwokat dziadka Masal (Cansın Mina Gür) próbuje udowodnić przed sądem, że Kemal i Narin nie są prawdziwym małżeństwem. Kemal jest w szoku, gdy dowiaduje się, że jego siostra ma być świadkiem.

Gulsum chce uciec za granicę i organizuje sobie nowe dokumenty. Emir chce z nią porozmawiać, a Cavidan zwraca się o pomoc do Talaza. Składając zeznania Oya mówi, że dzięki Narin Masal odzyskała radość dziecka. Siostra Kemala nie zdecydowała się wyjawić prawdziwego powodu zawarcia małżeństwa przez Narin i Kemala.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×