"Przysięga" odcinek 324. Gulsum pisze list do Reyhan. Narin prosi Kemala o rozwód! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gulsum chce odejść. Czuje, że jest w niebezpieczeństwie. W 324. odcinku "Przysięgi" postanowi napisać do Reyhan list pożegnalny. Sprawdź, co się wydarzy w 324. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 324. w poniedziałek, 4.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) chce pozbyć się Gulsum (Hilal Anay). Dziewczyna wie, że jej życiu grozi niebezpieczeństwo, dlatego sama postanowiła odejść. Nagrała wideo dla Reyhan (Özge Yagiz), w którym wyznała całą prawdę i zdemaskowała Cavidan.

Gulsum wyjawia prawdę na nagraniu dla Reyhan. Cavidan chce jej śmierci! Zobacz więcej

W 324. odcinku serialu "Przysięga" Gulsum pisze list do siostry. Informuje w nim, że nagrała dla niej film. Nigar wchodzi do piwnicy i, przekonana, że widzi diabła, mdleje na widok wysmarowanej maścią Cavidan. Reyhan wchodzi do pokoju Hikmeta (Berkant Müftüler), przeszkadzając Gulsum w dokończeniu listu. Do Gulsum dzwoni kobieta, która informuje ją o konieczności odebrania paczki do Meryem.

Narin (Yağmur Sahbazova) operuje dziewczynę, która została poszkodowana w wypadku. Cemre przygotowuje obiad dla Talaza. Gulsum wręcza Reyhan prezent, po czym razem idą odebrać paczkę. Fadime zjawia się u Şehriye i żąda spłacenia długu Hizira. Narin prosi Kemala (Can Verel) o rozwód. Gulsum zostaje ranna.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolos (gość)

    Mam pytanie do oglądających 3 sezon "Przysięgi" w necie? Wie ktoś, co stało się z Zeynep i Nigar że nie ma ich już w nowych odcinkach?

    23.12.2020 21:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×