"Przysięga" odcinek 325. Śmierć Gulsum. Reyhan zna już prawdę. Co z tym zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan poszła z Gulsum po paczkę do niebezpiecznego sąsiedztwa. W 325. odcinku "Przysięgi" Gulsum umrze, a wcześniej powie Reyhan prawdę. Sprawdź, co się wydarzy w 325. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 325. we wtorek, 5.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Gulsum (Hilal Anay) i Reyhan (Özge Yagiz) znalazły się w niebezpiecznej okolicy, okazało się, że to pułapka. Gulsum chciała, aby napastnik wypuścił Reyhan, jednak on do niej strzelił. Gulsum zasłoniła ją własnym ciałem.

Gulsum pisze list do Reyhan. Narin prosi Kemala o rozwód!Zobacz więcej

W 325. odcinku serialu "Przysięga" Gulsum umiera w szpitalu. Reyhan jest roztrzęsiona. Zastanawia się, dlaczego Gulsum powiedziała przed śmiercią, że nie jest jej siostrą. Kemal (Can Verel) nie potrafi zrozumieć decyzji Narin (Yağmur Sahbazova). Wciąż zastanawia się, dlaczego Narin chce się rozwieść.

Emir (Gökberk Demirci) jest zaskoczony, że Gulsum znała prawdę. Masal (Cansın Mina Gür) wciąż się dopytuje o Narin. Chce, żeby wróciła do domu. Cavidan (Gül Arcan) ma pretensje do Talaza o śmierć Gulsum, a on twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reyhan z "Przysięgi" i Faruk z "Narzeczonej ze Stambułu" w nowych rolach! Oto nowości na 2021 rok!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zuzy (gość)

    Szkoda że Gulsum umrze w szpitalu i niech tak głupia Cemre idzie do więzienia a Reyhan jest rozpłaczona wszystkich mi szkoda?

    04.01.2021 16:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×