"Przysięga" odcinek 326. Cavidan pokazuje Reyhan wyniki badań DNA. Kemal idzie z Narin do sądu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gulsum zmarła po postrzale, a Reyhan jest załamana. Na dodatek, w 326. odcinku "Przysięgi" dowie się, że Emir zlecił kolejne badania DNA. Sprawdź, co się wydarzy w 326. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 326. w czwartek, 7.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Gulsum (Hilal Anay) zmarła osłaniając Reyhan (Özge Yagiz) przed postrzałem. Emir (Gökberk Demirci) jest zaskoczony, że Gulsum wiedziała o tym, że nie jest siostrą Reyhan.

Śmierć Gulsum. Reyhan zna już prawdę. Co z tym zrobi?Zobacz więcej

W 326. odcinku serialu "Przysięga" policja zawiadamia Emira, że Gulsum kontaktowała się z Talazem. Emir jest przekonany, że to Cemre (Ceyda Olguner) przysłała Gulsum do Reyhan. Cavidan (Gül Arcan) postanawia skłócić syna z żoną i pokazuje Reyhan wyniki badań DNA Gulsum. Reyhan nie może uwierzyć, że dziewczyna, którą uważała za siostrę, okłamywała ją od samego początku. Ma też pretensje do Emira, że nie powiedział jej, jak tylko poznał prawdę.

Kemal (Can Verel) postanawia przyśpieszyć sprawę rozwodową i zabiera Narin (Yağmur Sahbazova) do sądu. Narin jest przykro, że Kemal tak łatwo się poddał i postanowił przystać na jej żądanie rozwodu. Cierpi, bo nie chce się z nim rozstawać.

Reyhan z "Przysięgi" i Faruk z "Narzeczonej ze Stambułu" w nowych rolach! Oto nowości na 2021 rok!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×