"Przysięga" odcinek 33. Emir zakochał się w Reyhan?! Dziewczyna usłyszy jego odpowiedź! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan zabrała postrzelonego Emira do szpitala, gdzie przeszedł operację. W 33. odcinku serialu "Przysięga" oboje wracają do domu. To jednak nie koniec ich problemów w małżeństwie. Sprawdź, co wydarzy się w 33. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 33. w piątek, 18.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) został postrzelony kiedy chciał uratować Reyhan (Özge Yağız) z rąk Vurala. Później zostali zamknięci w domku. Dzięki Reyhan uciekli, a Emir trafił do szpitala. Martwiąca się o niego Reyhan wszystko mu wybaczyła.

Emir jest w coraz gorszym stanie! Masal zaczyna mówić! Zobacz więcej

W 33. odcinku "Przysięga" Kemal (Can Verel) i Leyla (Munise Özlem Öztürk) przyjmują panią doktor w domu. Leyla szykuje kolację, choć Kemal nie wierzy w jej umiejętności kulinarne. Reyhan i Emir ukrywają przed rodziną fakt, że Emir został ranny podczas strzelaniny. Reyhan dowiaduje się, że jej ciotka, która mieszka na wsi, jest chora i samotna. Melike namawia Reyhan, żeby pojechała do niej z mężem.

Cemre (Ceyda Olguner) ma pretensje do Cavidan (Gül Arcan), że nie powiedziała jej powrocie Emira. Cavidan odbiera telefon ze szpitala, przez co dowiaduje się, co tak naprawdę się stało. Robi Reyhan awanturę. Emir znowu staje w obronie żony. Reyhan przypadkiem słyszy rozmowę Emira z przyjacielem. Zafer sugeruje, że Emir zakochał się w Reyhan. On jednak prosi, aby nie mylić współczucia z miłością. Reyhan przez to, co usłyszała, znów oddala się od męża.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLA (gość)

    Ekstra serial.

    18.10.2019 09:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×