"Przysięga" odcinek 334. Masal prosi Narin, aby jej nie zostawiała. Reyhan i Emir słyszą bicie serca swojego dziecka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rozwód Narin i Kemala jest już tylko formalnością. W 334. odcinku "Przysięgi" na sali sądowej pojawi się jednak Masal. Czy dziewczynka coś zmieni? Sprawdź, co się wydarzy w 334. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 334. we wtorek, 19.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) wie już, że Reyhan (Özge Yagiz) go przejrzała i dowiedziała się o aplikacji śledzącej. Sehriye (Derya Kurtuluş) i Hizir zabrali Masal (Cansın Mina Gür) do sądu.

Reyhan dowiaduje się o śledzącej ją aplikacji. Rozwód Narin i Kemala dojdzie do skutku?Zobacz więcej

W 334. odcinku serialu "Przysięga" Narin (Yağmur Sahbazova) i Kemal (Can Verel) spotykają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Nagle pojawia się Masal i błaga Narin, żeby jej nie zostawiała. Wszyscy są wzruszeni. Ale do rozprawy dochodzi. Narin i Kemal przestają być małżeństwem.

Emir i Reyhan słyszą bicie sera dziecka podczas badania. Bardzo to przeżywają. Po ich wyjściu lekarze rozmawiają na temat stanu zdrowia Reyhan. Sugerują, że coś jest nie tak. Reyhan w związku ze świętem, podczas którego wybacza się wszystkim, postanawia pożegnać przeszłość związaną z Gulsum (Hilal Anay) i zakopać naszyjnik od niej.

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mateusz dolecki (gość)

    Karta pamięci pod zdjęciem

    19.01.2021 16:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×