"Przysięga" odcinek 337. Masal znowu przestaje mówić. Yonca pomoże Cemre zrealizować jej plan zemsty? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre dowiedziała się, że Reyhan i Emir spodziewają się dziecka. Chce zemsty. W 337. odcinku "Przysięgi" będzie namawiać Yoncę, aby jej pomogła. Sprawdź, co się wydarzy w 337. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 337. w poniedziałek, 25.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zarówno Cavidan (Gül Arcan), jak i Cemre (Ceyda Olguner) znowu czyhają na życie Reyhan (Özge Yagiz). Tymczasem ona i Emir (Gökberk Demirci) postanowili zawieźć prezenty Meryem i małemu Hasanowi.

Talaz przyjmuje zlecenie od Cavidan. Cemre kontaktuje się z Yoncą Zobacz więcej

W 337. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan i Emir zajmują się małym Hasanem. Martwią się, że mieszka w złych warunkach. Chcą pomóc Meryem i jej synkowi. Sehriye (Derya Kurtuluş) prosi Narin (Yağmur Sahbazova), żeby porozmawiała z Masal (Cansın Mina Gür). Kemal (Can Verel) nie zgadza się na to. Narin nie zostaje wpuszczona do domu. Zdejmuje obrączkę, kładzie ją na progu i dochodzi. Kemal orientuje się, że jego córka znów przestała mówić z rozpaczy.

Cemre odzywa się do Yoncy, bo potrzebuje pomocy w realizacji planowanej zemsty. Yonca nie chce brać udziału w niecnym planie Cemre. Ona jednak nie odpuszcza. Kemal sprowadza lekarza do Masal. Uważa, że wystarczy dziecku podać leki, żeby wyzdrowiało. Dowiaduje się jednak, że pomóc może jedynie Narin.

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Najgłupsze filmy to tureckie przestałam dawno je oglądać.

    22.01.2021 14:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×