"Przysięga" odcinek 338. Cemre zakrada się do Reyhan. Rozpoczyna realizację swojego planu zemsty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Główny cel Cemre to zemsta. Nie może znieść, że Reyhan i Emir są szczęśliwi. W 338. odcinku "Przysięgi" zakradnie się do pokoju Reyhan! Sprawdź, co się wydarzy w 338. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 338. we wtorek, 26.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) spotkała się z Yoncą i poprosiła ją o pomoc w realizacji jej planu zemsty. Ona jednak nie zgodziła się. Masal (Cansın Mina Gür) znowu nic nie mówi. Kemal (Can Verel) nie bierze pod uwagę tego, że tylko Narin (Yağmur Sahbazova) może pomóc.

Masal znowu przestaje mówić. Yonca pomoże Cemre zrealizować jej plan zemsty?Zobacz więcej

W 338. odcinku serialu "Przysięga" Cemre zakrada się do pokoju Reyhan (Özge Yagiz). Nachyla się nad śpiącą dziewczyną, ale słyszy, że do pokoju zbliża się Emir (Gökberk Demirci). Udaje jej się ukryć. Nie rezygnuje z szykowania pułapki na osobę, którą obwinia o swoje nieszczęście.

Talaz nie zdaje sobie sprawy z tego, co planuje Cemre i uważa, że jest coraz bardziej szalona. Cemre podkrada mu telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan. Reyhan wspomina przeszłość, kiedy Emir zaskakiwał ją swoimi niespodziankami. Liczy, że teraz będzie tak samo.

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×