"Przysięga" odcinek 339. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Zwabi do niej Reyhan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre postanowiła wykorzystać fabrykę z chemikaliami, aby w końcu się zemścić. W 339. odcinku "Przysięgi" zwabi w końcu swoją ofiarę. Sprawdź, co się wydarzy w 339. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 339. w środę, 27.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) ukradła telefon Talazowi. On nie zdaje sobie z tego sprawy. Kemal (Can Verel) nie chce pozwolić na spotkanie Narin (Yağmur Sahbazova) i Masal (Cansın Mina Gür). Wmawia sobie, że stan jego córki poprawi się bez konieczności interwencji Narin.

Cemre zakrada się do Reyhan. Rozpoczyna realizację swojego planu zemsty! Zobacz więcej

W 339. odcinku serialu "Przysięga" mimo przygotowanej uczty, Masal wciąż odmawia jedzenia. Kierowca wiezie Reyhan (Özge Yagiz) na spotkanie z Emirem (Gökberk Demirci). Do Cavidan (Gül Arcan) przychodzi sms od Talaza, w którym zapowiedziany jest rychły koniec Reyhan.

Sehriye (Derya Kurtuluş) chce namówić Narin, by wróciła do domu ze względu na dziecko. Kiedy pojawia się Narin, Kemal nie pozwala jej wejść do Masal. Oznajmia, że prędzej czy później dziewczynka przyzwyczai się do jej nieobecności. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Maryem i Hasan dostają nowy dom od Emira. Cemre zwabia i ogłusza swoją ofiarę. Okazuje się, że to Cavidan!

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×