"Przysięga" odcinek 34. Reyhan odcina się od Emira. Talaz namawia Leylę do kolejnego rabunku [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan przeżyła z Emirem trudne chwile. Wydawało się, że to ich bardzo zbliżyło. W 34. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan znowu da Emirowi do zrozumienia, że ją zranił. Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 34. w poniedziałek, 21.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) wybaczyła wszystko Emirowi (Gökberk Demirci) po tym, jak uratował ją z rąk Vurala i został postrzelony. Po powrocie do domu, Reyhan przez przypadek usłyszała, że Emir robi dla niej wszystko z litości.

Emir zakochał się w Reyhan?! Dziewczyna usłyszy jego odpowiedź!Zobacz więcej

W 34. odcinku "Przysięga" Masal (Cansın Mina Gür) szuka sposobu, by Kemal (Can Verel) i Leyla (Munise Özlem Öztürk) zbliżyli się do siebie. Cała trójka spędza razem noc. Reyhan zapewnia Emira, że nie musi jej chronić, bo ich małżeństwo jest tylko formalnością. Mężczyzna próbuje ją przekonać, że źle zinterpretowała jego słowa, ale ona nie chce o tym rozmawiać. Nigar bardzo przeżywa swój wyjazd na wakacje.

Reyhan prosi wuja (Berkant Müftüler) o pozwolenie na wyjazd do chorej ciotki. Cemre (Ceyda Olguner) przychodzi do Emira i namawia go do zwierzeń. Sugeruje, że zbytnio przejmuje się Reyhan. On nie ma jednak zamiaru opowiadać jej o swoich relacjach z żoną. Talaz zawiadamia córkę o nowym skoku. Informuje, że Taci napadnie na magazyn i będzie potrzebował jej pomocy.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×