"Przysięga" odcinek 340. Emir dostaje wiadomość, o wyjeździe matki. Cavidan już nie wróci? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre zwabiła do skażonej fabryki Cavidan. W 340. odcinku "Przysięgi" zostawi matkę Emira na pewną śmierć! Sprawdź, co się wydarzy w 340. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 340. w czwartek, 28.01.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) postanowiła się zemścić. Okazuje się jednak, że to nie Reyhan (Özge Yagiz) jest jej ofiarą, ale Cavidan (Gül Arcan). Czy to koniec matki Emira (Gökberk Demirci)?

Cemre szykuje zasadzkę w fabryce. Zwabi do niej Reyhan? Zobacz więcej

W 340. odcinku serialu "Przysięga" Cemre zamyka nieprzytomną Cavidan w fabryce. To ją obwinia o śmierć mamy i o to, że została zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Chce, żeby zapłaciła za jej krzywdy własnym życiem. Kiedy Cavidan odzyskuje przytomność, jest przekonana, że to Talaz zamknął ją w fabryce. Tymczasem, Cemre wsiada do samochodu i odjeżdża.

Reyhan wciąż źle znosi ciążę. Emir dostaje wiadomość z telefonu matki o wyjeździe Cavidan za granicę. Jest zdziwiony, ale postanawia zabezpieczyć ją i zleca Yoncy, aby przelała na konto Cavidan trochę pieniędzy. Narin (Yağmur Sahbazova) zdaje sobie sprawę, że zgubiła zegarek w domu Kemala (Can Verel). Cemre udaje przed Yoncą, że zmieniła plany wobec Cavidan.

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piotrowski (gość)

    Talaz być faryce zamknięta Talaz powinna być wierzeniu góbia Nie będzie psychicznym szpitalu Talaz będzie fabryce zamknieta nie pozwolę CAVIDAN nie była Talaz będzie związana

    28.01.2021 15:30
  • Piotrowski (gość)

    Talaz zamknął ją w fabryce

    28.01.2021 15:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×