"Przysięga" odcinek 342. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin. Pomogą im? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal wciąż nie chce dopuścić Narin do swojej córki. W 342. odcinku "Przysięgi" o ich rozwodzie dowiedzą się Reyhan i Emir. Sprawdź, co się wydarzy w 342. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 342. w poniedziałek, 1.02.20201o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) zamknęła Cavidan (Gül Arcan) w fabryce. Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) odwiedzili nianię, która poprosiła, aby zasadzili trzy drzewka, symbolizujące ich i ich dziecko.

Reyhan ma złe wyniki badań! Sehriye i Hizir sprowadzą Narin w tajemnicy przed Kemalem? Zobacz więcej

W 342. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala. Emir się o nią martwi. Sehriye (Derya Kurtuluş) ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości. Dzwoni też do Emira i mówi mu o rozwodzie Kemala (Can Verel) i Narin (Yağmur Sahbazova). On i Reyhan postanawiają z nimi porozmawiać, bo nie wiedzą, z jakiego powodu się rozwiedli.

Zamknięta w fabryce Cavidan jest w coraz gorszym stanie. Woła o pomoc, ale nikt nie przychodzi. Nagle słyszy, że ktoś się zbliża, błaga o pomoc. Z drugiej strony jest jednak Cemre, która nie zamierza uwalniać kobiety. Reyhan jedzie do Narin do szpitala, a Emir do firmy Kemala. Po rozmowach nie mają wątpliwości, że żadne z nich nie chciało rozwodu.

Ceyda Olguner - serialowa Cemre - grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×