"Przysięga" odcinek 35. Emir jedzie za Reyhan do jej ciotki. Leyla w pułapce! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan postanowiła wyjechać, aby pomóc swojej chorej ciotce. W 35. odcinku serialu "Przysięga" Emir przyjeżdża za swoją żoną na wieś. Sprawdź, co wydarzy się w 35. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 35. we wtorek, 22.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) usłyszała, że wszystkie działania Emira (Gökberk Demirci) są podyktowane litością wobec Reyhan. Zapowiedziała mu, że nic poza nazwiskiem ich nie łączy i wyjechała do swojej chorej ciotki na wieś.

Reyhan odcina się od Emira. Talaz namawia Leylę do kolejnego rabunkuZobacz więcej

W 35. odcinku "Przysięga" Cevidan (Gül Arcan) proponuje synowi, że zmieni mu opatrunek. Emir jest zły na Reyhan, która nagle zniknęła z domu. Żona przez telefon informuje go, że wyjechała na wieś. Emir niespodziewanie zjawia się w domu ciotki Mukadder. Reyhan nie jest zadowolona, ale jej ciocia z przyjemnością gości syna Hikmeta (Berkant Müftüler). Emir postanawia zawieźć Mukadder do lekarza.

Taci dzwoni do Leyli (Munise Özlem Öztürk) z prośbą o pomoc. Okazuje się, że to podstęp, który ma zaszkodzić dziewczynie. Kemal (Can Verel) pomaga Leyli uciec. Reyhan prowokuje Emira, stawiając przed nim kolejne wyzwania. Uważa, że nie będzie umiał poradzić sobie w wiejskich warunkach.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    I tak w kółko macieju.

    21.10.2019 16:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×