"Przysięga" odcinek 351. Kłamstwo Cavidan wychodzi na jaw! Żebraczka w jej ubraniach zjawia się w rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 351. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan będzie musiała się gęsto tłumaczyć. Na jaw wyjdzie bowiem, że kłamała w sprawie swojego wyjazdu. Czy Emir pozna prawdę? Co będzie z Reyhan, która nadal nie wie, co powinna zrobić? Zobacz streszczenie tego odcinka!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 351. w poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Już wkrótce w serialu "Przysięga" podstępny plan Nigar (Yagmur Akdag) w końcu się powiedzie. W poniedziałkowym odcinku o numerze 351. w rezydencji rodziny Tarhun zjawi się żebraczka w ubraniu Cavidan (Gül Arcan)!

Emir (Gökberk Demirci) od razu rozpozna garderobę swojej matki, a Cavidan będzie musiała się przed nim gęsto tłumaczyć. Zdenerwowana pani Tarhun szybko wkroczy do akcji. Nakrzyczy na syna i jak to zwykle ma w zwyczaju odwróci kota ogonem.

Cavidan knuje przeciwko Reyhan. Każe jej zajmować się małym Hassanem!Zobacz więcej

Tymczasem Hizir z ukrycia robi zdjęcia Kemalowi (Can Verel) i Pelin. Şehriye (Derya Kurtuluş) boi się, że jego pomysł skończy się katastrofą. Reyhan - na zaproszenie jej męża - odwiedzają koleżanki z uczelni. Ich spotkanie przerywa jednak telefon od lekarki, która dopytuje Reyhan (Özge Yagiz) o to, jak się czuje i namawia na zabieg.

Wieczorem zatroskany Emir zabierze żonę na kolację do restauracji. Czy ta w końcu wyzna mu prawdę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nnnnnnn (gość)

    Wstyd że tego typu tasiemce opłacane z rent i emerytur polskich seniorów są nadawane w czasie największej oglądalności. I niech nikt nie pisze żeby tego badziewia nie krytykować bo wstyd. To jest celowa polityka mafii rządzącej w celu ogłupiania i odmóżdżenia Polaków. Podczas szkopskiej okupacji również Polakom serwowano taką pseudo sztukę bo Polak miał być niewolnikiem niemieckiego pana. Dziś puszcza się tureckie tasiemce i wmawia Polakom, że studia są be bo najlepiej to od razu na kasę do niemieckiego marketu, a po zmianie taka elif albo przysięga i kółko się zamyka.

    23.03.2021 00:04
  • Przysięga to KICZ !!! (gość)

    Jeszcze ten kiczowaty serial emituje publiczna ileż można puszczać serial, który przedstawia mizerny poziom pod każdym względem i najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć czemu ujrzał światło dzienne. To przecież beznadziejny zbiór słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia, odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który pisał scenariusz do tego GNIOTA !!! Serial, który nie angażuje widza a wręcz męczy i śmiertelnie nudzi do granic możliwości naciąganymi na siłę scenami. Brakuje w nim emocji i akcji jak również jakości i różnorodności. Fabuła jego jest płaska i prosta wręcz nieciekawa i mało odkrywcza bez polotu i brak jej oryginalności. Serialik o słabej realizacji, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabej muzyce, która jest niemiłym dysonansem dla ucha - nie inspiruje, nie nadaje scenom większej interpretacji i znaczenia oraz nie podkreśla ich głębi w przekazie by bardziej zaciekawić widza. Największym mankamentem tego bubla TVP1 jest też bardzo słaba obsada aktorska - to iście marność nad marnościami w dosłownym znaczeniu tego słowa. Aktorzy amatorzy udający, że w nim grają: są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym spojrzeniem, o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dykcji. Serialik nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serialik bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. Najbardziej bolesne w tym całym absurdzie jakim jest Przysięga jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak nie wartościowego serialiku. Przysięga to byle co - CHAŁA !!!

    15.02.2021 12:28
  • Przysięga to KICZ !!! (gość)

    Jeszcze ten kiczowaty serial emituje publiczna ileż można puszczać serial, który przedstawia mizerny poziom pod każdym względem i najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć czemu ujrzał światło dzienne. To przecież beznadziejny zbiór słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia, odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który pisał scenariusz do tego GNIOTA !!! Serial, który nie angażuje widza a wręcz męczy i śmiertelnie nudzi do granic możliwości naciąganymi na siłę scenami. Brakuje w nim emocji i akcji jak również jakości i różnorodności. Fabuła jego jest płaska i prosta wręcz nieciekawa i mało odkrywcza bez polotu i brak jej oryginalności. Serialik o słabej realizacji, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabej muzyce, która jest niemiłym dysonansem dla ucha - nie inspiruje, nie nadaje scenom większej interpretacji i znaczenia oraz nie podkreśla ich głębi w przekazie by bardziej zaciekawić widza. Największym mankamentem tego bubla TVP1 jest też bardzo słaba obsada aktorska - to iście marność nad marnościami w dosłownym znaczeniu tego słowa. Aktorzy amatorzy udający, że w nim grają: są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym spojrzeniem, o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dykcji. Serialik nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serialik bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. Najbardziej bolesne w tym całym absurdzie jakim jest Przysięga jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak nie wartościowego serialiku. Przysięga to byle co - CHAŁA !!!

    15.02.2021 12:24
  • przysięga flaki z olejem (gość)

    przysięga flaki z olejem

    15.02.2021 09:51
  • Sławek (gość)

    Alicja oglądaj Szkołę albo Ukryta Prawda na TVN , przestań tu majaczyć !!!

    13.02.2021 17:40
  • bez większego wyboru (gość)

    Dla kogoś, kto telewizję może obejrzeć tylko po południu to raczej jest przymus oglądania tych gniotów. Zresztą bez różnicy czy to tvp czy Polsat czy inna stacja. Nic ciekawego nie ma, a jeśli już to bardzo późno i nie z myślą o tych, którzy rano wstają do pracy. Wracam do domu i chcę coś obejrzeć, i tak, niektórzy są skazani na takie mierne seriale do późnego obiadu albo wieczornej kawy. Napisać: "jak się nie podoba to nie ma przymusu i nie oglądaj" może jedynie ktoś, kto ma dużo wolnego czasu i żadnych wymagań wobec treści, które serwuje nam telewizja. Serio, podobają wam się takie seriale jak Więzień miłości albo Przysięga????

    13.02.2021 15:04
  • Irena (gość)

    To prawda że nikogo się nie zmusza do oglądania nie lubianevo filmu po to żeby to później krytykowac

    13.02.2021 11:42
  • Fanka (gość)

    A polskie niektóre seriale to dopiero durnoty. Ten jest fajny.

    12.02.2021 16:06
  • Gosc (gość)

    Nie piszcie już takich durnych komentarzy. Jak nie chcecie to nie oglądajcie. Przymusu nie ma !!!

    12.02.2021 11:07
  • Rick (gość)

    Scenariusz napisal gosc z psychiatryka

    12.02.2021 10:33
  • Gość (gość)

    Przysięga i Elif to bardzo ładne filmy kto nie chce niech nie ogląda niech trwają jak najdłużej i nie krytykuj bo to wstyd proszę

    12.02.2021 06:02
  • Telesmiele (gość)

    Mogliby już zakończyć bo ciągnie się jak flaki z olejem.za długo to trwa,ten ich rozwój sytuacji.rach ciach i następne ,jak leeeenniwieeec...szkoda życia ...

    12.02.2021 05:34
  • Ktos (gość)

    To nie oglądaj!!!!!!Przymusu na oglądanie nie ma !!!!

    12.02.2021 00:05
  • Alicja (gość)

    Przysięga i Elif najbardziej kiczowate filmy jakie w życiu widziałam ,co to za meczybula napisał tak durny scenariusz.Szkoda marnować czas na oglądanie tej hecy.👎👎

    11.02.2021 23:55