"Przysięga" odcinek 354. Cemre chce wykończyć Cavidan! Oya mówi Narin, że Kemal ożeni się z Pelin! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre zrobi wszystko, aby zemścić się na Cavidan. Wkrótce spróbuje ją wykończyć. W 354. odcinku "Przysięgi" wymierzy do niej z broni. Czy jednak odda strzał? Co wydarzy się w domu Kemala, do którego wróci Narin? Sprawdź streszczenie!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 354. w czwartek, 18.02.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) w 354. odcinku serialu "Przysięga" spróbuje wykończyć Cavidan (Gül Arcan)! Jedzie pod rezydencję rodziny Tarhun, gdzie jest świadkiem zabawnej sytuacji. Później celuje z broni w Cavidan, ale znienacka pojawia się Talaz, który wyjaśnia jej, dlaczego nie musi jej zabijać. Dziewczyna jest zaskoczona, ale mu wierzy.

Lekarka informuje Reyhan o terminie operacji! Cemre chce rozprawić się z Cavidan!Zobacz więcej

Tymczasem Melike sprawia, że Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) zostają sami w domu, żeby wreszcie porozmawiać.

Narin (Yağmur Şahbazova) z walizką wraca do domu Kemala i postanawia zostać. Oya jest wściekła z tego powodu. Mówi bratowej, że Kemal (Can Verel) ożeni się z Pelin (Bengu Gurses), nową lekarką Masal. Hizir wciąż próbuje zdobyć serce Sehriye (Derya Kurtuluş). Czy w końcu mu się uda?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×