"Przysięga" odcinek 364. Reyhan czuje ruchy dziecka. Emir obiecuje, że będzie ją wspierał! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 364. odcinek serialu "Przysięga". Emir obieca w nim Reyhan, że będzie ją wspierał. W tarapatach znajdzie się za to Narin, której Oya nie będzie chciała dać spokoju. Co się wydarzy? Zobacz streszczenie tego odcinka.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 364. w czwartek, 4.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) czuje już ruchy dziecka. Emir (Gökberk Demirci) nadal bardzo żałuje swojej decyzji w szpitalu i obiecuje żonie, że od tej chwili będzie ją wspierał. W 364. odcinku serialu "Przysięga" zgodzi się, aby jego ukochana urodziła dziecko.

Wielkie zmiany po odejściu Özge Yağız z serialu. Reyhan umrze! Co będzie z Emirem?Zobacz więcej

Tymczasem Oya nie może zapomnieć, o tym co zobaczyła poprzedniego wieczoru. Siostra Kemala (Can Verel) nie przestaje dokuczać Narin (Yağmur Şahbazova) i przypomina jej, że przebywa w rezydencji tylko ze względu na małą Masal. W tym samym czasie Cavidan opowiada Hikmetowi o sytuacji w domu, a Cemre próbuje udowodnić Talazowi, że są bratnimi duszami.

Pelin (Bengu Gurses), która również widziała Narin i Kemala śpiących razem spróbuje porozmawiać z rywalką, ale przerwie im Oya. Narin czuje się sfrustrowana własnymi decyzjami...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×