"Przysięga" odcinek 37. Emir zazdrosny o Reyhan! Kemal znajduje nową opiekujnkę dla Masal [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir pojechał do ciotki Reyhan, a Leyla postanowiła odejść z domu Kemala. W 37. odcinku serialu "Przysięga" Leyla odchodzi, a Kemal znajduje za nią zastępstwo. Sprawdź, co wydarzy się w 37. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 37. w czwartek, 24.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) próbuje udowodnić Reyhan (Özge Yağız), że nie jest rozpieszczonym mieszczuchem. Leyla (Munise Özlem Öztürk) chciała odejść z domu Kemala (Can Verel), ale ojciec Masal (Cansın Mina Gür) zatrzymał ją jeszcze na chwilę.

Kemal próbuje zatrzymać Leylę. Reyhan i Emir śpią w jednym łóżku! Zobacz więcej

W 37. odcinku "Przysięga" Sehriye prosi Leylę, żeby została dla dobra Masal. Kemal zaczyna szukać nowej opiekunki dla córki. Emir poznaje Mehmeta, przyjaciela Reyhan z dzieciństwa. Mężczyzna mówi mu, że ma szczęście, będąc mężem Reyhan. Emir zaczyna być o niego zazdrosny i postanawia zostać z żoną, choć wzywają go do firmy. Kiedy dowiaduje się o tym Cemre (Ceyda Olguner), wpada we wściekłość. Ciotka Reyhan jest zachwycona Emirem i bardzo go chwali.

Kemal znajduje odpowiednią opiekunkę dla Masal. Okazuje się, że kobieta działa na zlecenie Talaza! Kiedy Masal słyszy, ze Leyla odchodzi, jej oczy napełniają się łzami. Prosi Leylę, aby jej nie zostawiała. Emir przez przypadek znajduje pamiętnik Reyhan. Otwiera go i zaczyna czytać. Dowiaduje się, jak Reyhan cierpiała po śmierci matki oraz, jak trudno było jej zgodzić się na ślub z obcym mężczyzną, gdy poprosił ją o to wujek Hikmet (Berkant Müftüler).

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • AB (gość)

    do Znudzonej- bardzo dziękuję!

    27.10.2019 15:09
  • Maks (gość)

    Mnie też się podoba ,nie oglądam Wieznia Miłosci ,więc nie porównuje

    25.10.2019 22:57
  • Znudzona (gość)

    Do ? trzeba dobrze czytać wpisy a potem komentować jeżeli ktoś pisze NIE OGLĄDAM to nie znaczy, że nie obejrzał przynajmniej paru odcinków a więc proszę najpierw dokładnie przeczytać wszystkie komentarze a potem zabierać głos w sprawie Nie oglądam.

    25.10.2019 21:04
  • ? (gość)

    jak mozna oceniać film którego sie nie ogląda No jak ?

    25.10.2019 20:37
  • Znudzona (gość)

    Podpisuje się i popieram w 100% wpis AB brawa dla Ciebie👏👏👏👏👏 za ten jakże trafiony w punkt opis, naprawdę wielki szacun zgadzam się z każdym zdaniem👍👍👍👍👍Nie dla Przysięgi👎 nie oglądam.

    25.10.2019 20:25
  • AB (gość)

    A co tam jest trudnego w tej miłości? Dorosły, samodzielny, niezależny facet bierze ślub bo tak mu ojciec każe? A ona godzi się na wszystko bo niby nie może nic powiedzieć. Bo wujek wymyślił ze ich ze sobą zeswata i będą w koncu kiedyś szczęśliwi, sztuczne to i tyle. Trudna miłość to taka gdzie trzeba pokonać przeszkody, odciąć się od toksycznego wpływu innych ktorzy chcą sterować zyciem innych, to umiec się przeciwstawić by walczyc o swoje, to zrezygnować z wygodnego życia i zacząć pracować na siebie, pieknie to pokazali w Zapachu truskawek, lekka nieco humorystyczna historia, bez porównania z tą przytłaczającą fabułą powielającą Więźnia miłości.

    25.10.2019 17:11
  • Bea (gość)

    Film jest piękny opowiadający o pięknej lecz trudnej miłości dalsze odcinki są naprawdę fajne

    25.10.2019 07:41
  • Znudzona (gość)

    Zgadzam się z wpisami : Wielkie rozczarowanie, też rozczarowana, Gość, gina, Nie dla Przysięgi. Przysięga to arcynudny serial niezajmujący i nieinteresujący. NIE OGLĄDAM .

    24.10.2019 15:11
  • Nie dla Przysięgi (gość)

    Ten serial obraża intelekt widza jest tak beznadziejny, że gorszy już być nie może a jego scenariusz jest oderwany na maksa od rzeczywistości i pisany na szybko na przysłowiowym kolanie a szczególnie główny wątek bo wątek samotnego ojca jest ok! jednym słowem kicz. NIE OGLĄDAM!!!

    24.10.2019 11:19
  • Eerrrttt (gość)

    Super serial kto niechce oglądać to niech nie.

    24.10.2019 07:50
  • Krysia (gość)

    Skoro wam nie odpowiada ten serial to nie oglądajcie!! Ja uważam że jest swietny i polecam

    23.10.2019 23:54
  • Dana (gość)

    Ja się nie podobają

    23.10.2019 23:50
  • Anatola (gość)

    A właśnie że warto ogladac

    23.10.2019 23:04
  • gina (gość)

    tureckie flaki z olejem.gorzej tureckie badziewie.szkoda czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!

    23.10.2019 20:42
  • Gość (gość)

    Film jest bardzo " flegmatyczny". Wersja turecka trwa dobrą godzinę a w Polsce tnie się odcinki na potęgę i może dlatego odnoszę wrażenie, że odcinki są nijakie

    23.10.2019 20:27
  • też rozczarowana (gość)

    Popieram tekst z godz. 19:43. Pisałam się na ten serial, bo w sumie lubię takie historie gdzie oni na początku niespecjalnie są za sobą, ale nie, tego to się nie da oglądać. Niektóre sceny żywcem wyjęte z Więźnia miłości. Szkoda czasu.

    23.10.2019 20:12
  • Wielkie rozczarowanie (gość)

    Przysięga to kiepski serial pod każdym względem👎 Oglądanie go to ewidentne marnowanie czasu⏱ dlatego NIE OGLĄDAM🙈

    23.10.2019 19:43