"Przysięga" odcinek 370. Emir cierpi i nie chce znać syna! Cavidan siedzi w więzieniu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 369. odcinku serialu "Przysięga" nie będzie już Reyhan. Załamany Emir pogrąży się w smutku i gniewie. Odrzuci synka, który będzie przypominał mu o śmierci ukochanej. Sprawdź, co wydarzy się w pierwszy odcinku "Przysięgi" po odejściu ślicznej Özge Yağız.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 370. w piątek, 12.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) urodziła syna, ale zmarła w trakcie porodu. Emir (Gökberk Demirci) cierpi i nie chce znać syna, który przypomina mu o śmierci ukochanej żony.

Gökberk Demirci i Özge Yağız zaręczyli się! Kiedy ślub? Czy aktor też odejdzie z serialu?Zobacz więcej

W 369. odcinku serialu "Przysięga" bliscy starają się mu pomóc. W opiece nad maluchem pomaga Narin (Yağmur Şahbazova) i Kemal (Can Verel). Tymczasem Cavidan siedzi w więzieniu. Jest załamana, nie chce żyć. Melike przynosi jej dokumenty rozwodowe i czek od Hikmeta na dużą sumę...

Co zrobi przebiegła pani Tarhun?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Obiektywna (gość)

    Gra Goka jakby z zycia wzieta, mogl nie zgodzic sie na taki scenariusz. Pamietam jak przed nagraniami 3 sezonu powiedzial,ze juz nie moze sie doczekac kiedy zacznal sie nagrania. Nie ma oporow aby w tak niedlugim czasie obejmowac czule inna aktorke jezeli to prawda, ze zareczeni sa z Ozge w realu. Coz mowia,ze tak naprawde ludzie sie nie zmieniaja. Szkoda, Ozge mloda piekna aktorka on 9 lat starszy ma juz swoje nawyki.

    19.03.2021 18:07
  • Ella (gość)

    Nie oglądam 3 części, jest tak idiotyczna, że szkoda czasu.

    12.03.2021 16:41
  • Kinga (gość)

    Szczerze liczyłam że mimo spoilerów jakoś tak pokierują akcją że może zrobią zupełny zwrot i Reyhan jednak przeżyje... Irytujące jest że akcja każdego odcinka była kontynuowana z dnia na dzień a tu nagle jak jest koniec i w nowym sezonie jest już ile? Kilka miesięcy później? Przecież pod koniec 2. sezonu nie było nawet dobrze widać dużego brzucha Reyhan a w nowym sezonie dziecko już jest duże.. wydaje mi się że właśnie na koniec ciąży byłoby bardzo ciekawe jak by to przedstawili, a tak zostają tylko domysły.. i też myślę jak inni że słabe jest to że Emir tak ogromnie kochał Reyhan a teraz jakby wszystko nagle zniknęło... Ale pewnie będę oglądać dalej żeby zobaczyć co wymyślą

    12.03.2021 15:54
  • Majka (gość)

    Jaka dynamika? Emir od 17 odcinków biega za Feride. Chyba, że dynamiczne było jego wyleczenie po postrzale. Tu się zgodzę. Stworzyli kilkanaście odcinków na temat drogi do wybaczenia Emirowi. Po drodze mieliśmy sceny trzech przyjaciółek, co było niesmaczne. A i tak było oczywiste, że Feride w końcu okaże mu litość. Turkom dwa ostatnie odcinki się nie spodobały. Mocno spadli w reytingach.

    12.03.2021 11:25
  • Zosia (gość)

    Oglądam 3 sezon w tureckiej tv. Mimo braku Reyan polecam oglądanie. Są nowe postaci i jest dynamika

    12.03.2021 09:53
  • Tomek (gość)

    Szkoda że już jej nie będzie teraz to już nie będzie się fajnie tego oglądało bez niej smutny film się zrobił przez to myslalem że będzie do końca smutne zakończenie sezonu 😞

    12.03.2021 09:28
  • Do Arek (gość)

    I co z tego? W więzieniu miłości to samo. Omer i zehra też odeszli i wolno im było. Chociaż nie lubiłam Zehry to jednak główna bohaterka. Grają do kiedy chcą a potem se odchodzą.

    12.03.2021 07:15
  • Obiektywna (gość)

    Tereso,Reyhan miala taka role, a ze jest zla aktorka to tylko ty tak uwazasz.

    12.03.2021 07:03
  • Teresa (gość)

    Reyhan może i ładna ale aktorka marna, w całym serialu może powiedziała trzy zdania , tylko rolowała tymi wielkimi oczami i ruszała gęba otwierała i zamykała , płaczka na zawołanie aktorka przeszła do Więzienia Milosci i tam tez ciagle beczy i łazi jak manekin albo robot.

    12.03.2021 02:58
  • Grazyna (gość)

    Myślałam że miłość zwycięży ale film pokazuje same intrygi i że za pieniądze można manipulować ludźmi, już nie chce oglądać tego filmu

    11.03.2021 21:11
  • Lena (gość)

    W tym kraju rządzonym przez tych ludzi nie może być nic normalnego strach pomyśleć do czego to dojdzie Boże miej nas w swojej opiece

    11.03.2021 19:15
  • Lena (gość)

    W tym kraju rządzonym przez tych ludzi nie może być nic normalnego strach pomyśleć do czego to dojdzie Boże miej nas w swojej opiece

    11.03.2021 19:14
  • Arek (gość)

    Porąbany film główna aktorka umiera A Emir tak zakochany i inną sobie znalazł ale miłość.

    11.03.2021 17:10
  • Arek (gość)

    Porąbany film główna aktorka umiera A Emir tak zakochany i inną sobie znalazł ale miłość.

    11.03.2021 17:10
  • Klara (gość)

    Zmarnowałam 1.5 roku po to żeby zobaczyć zwycięstwo Cavidan i zła nad dobrem. Reyhan nie żyje i jest zapomniana przez kochaną rodzinkę, a Cavidan w końcu wróci do rezydencji. Miała rację, że wygra. Jej marzenie się spełniło. Nie ma już dwóch utrzymanek - Reyhan i Zeynep. A syn będzie latał za dziewczyną, którą ona wybrała.

    11.03.2021 13:32