"Przysięga" odcinek 372. Emir trafia do aresztu! Narin opowiada Kemalowi o swojej przeszłości [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hikmet chce siłą zatrzymać syna w domu, aby zaczął zajmować się dzieckiem! W 372. odcinku "Przysięgi" Emir trafi na komisariat. Czy wysłucha ojca? Munevver żałuje, że odwiedziła Narin. Kobieta postanawia wyjechać. Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 372. we wtorek, 16.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Munevver (Melahat Abbasova) jest rozczarowana po spotkaniu z Narin (Yağmur Şahbazova). Postanawia wyjechać. Kumru (Elif Ozkul Elsayit) próbuje przekonać matkę, że Narin zmieni zdanie.

Tymczasem Emir (Gökberk Demirci) podczas wyprowadzki z domu zostaje zatrzymany przez policję! To sprawka Hikmeta, który zgłosił, że jego syn brał udział w nielegalnej walce.

Emir porzuca rodzinę! Cavidan rzuca się pod samochód! Zobacz więcej

Cavidan (Gül Arcan) lepiej poznaje Feride (Cansu Tuman). Narin opowiada Kemalowi (Can Verel) o swojej przeszłości. Emir postanawia wrócić do domu, by udowodnić ojcu, że podjął błędną decyzję.

Zobacz galerię

"Przysięga" - o serialu

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×