"Przysięga" odcinek 374. Cavidan prosi Feride, żeby została opiekunką jej wnuka! Co na to Emir? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Matka Emira wkroczy do akcji w 374. odcinku "Przysięgi". Cavidan poprosi zaprzyjaźnioną współwięźniarkę, aby wychowała jej wnuka! Zaproponuje jej za to pieniądze. Co zrobi Feride? Czy przystanie na propozycję Cavidan?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 374. w czwartek, 18.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet w 374. odcinku "Przysięgi" zostawia Emira (Gökberk Demirci) samego w domu z dzieckiem. Myśli, że to pomoże ojcu zaakceptować syna. Emir pozostaje jednak niewzruszony, nie chce zajmować się dzieckiem.

Munevver (Melahat Abbasova) ma atak duszności, Kumru (Elif Ozkul Elsayit) dzwoni do Kemala (Can Verel) po pomoc. Ten informuje o wszystkim Narin (Yağmur Şahbazova) i razem zawożą kobietę do szpitala.

Emir ma dość płaczu syna! Narin nie chce wybaczyć matce!Zobacz więcej

Tymczasem Cavidan prosi Feride (Cansu Tuman), żeby została opiekunką jej wnuka. Proponuje zapłatę z pieniędzy, które dostała od Hikmeta. Cavidan uważa, że Feride ma dobre serce i może zastąpić dziecku matkę.

Czy ta się zgodzi?

Zobacz galerię

"Przysięga" - o serialu

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    Moim zdaniem to ona jest jeszcze gorsza niż Cemre. Zatruje życie Narin i Kemala.

    19.03.2021 09:06
  • EB (gość)

    Mam nadzieje ze siostra Narin nie bedzie nowa intrygantka jak Cemre i Cavidan. Dosc tych bylo w 2 serji potrzebujemy troche milosci i szczescia

    18.03.2021 16:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×