"Przysięga" odcinek 376. Feride opuszcza więzienie! Kumru zazdrosna o Narin. Zaczyna wtykać nos w nie swoje sprawy [STRESZCZENIE ODCINKA]

W życiu Narin sporo się ostatnio dzieje. W 376. odcinku serialu "Przysięga" Kumru odkryje prawdę o jej małżeństwie z Kemalem i zacznie być zazdrosna! Co z tego wyniknie? Sprawdź streszczenie kolejnego odcinka "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 376. w poniedziałek, 22.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal przyjął pod swój dach matkę i siostrę Narin (Yağmur Şahbazova), która w 376. odcinku serialu "Przysięga" będzie bardzo przeżywać ich obecność w domu. Kumru (Elif Ozkul Elsayit) zaczyna wtykać nos w nieswoje sprawy. Dowiaduje się, że jej siostra i Kemal (Can Verel) śpią w oddzielnych pokojach.

Tymczasem Hikmet tłumaczy Emirowi (Gökberk Demirci), jak bardzo krzywdzi syna. Feride (Cansu Tuman) opuszcza więzienie i przekazuje pieniądze szwagierce. Kumru odkrywa kolejne tajemnice w domu Kemala.

Serialowa Oya prywatnie. Kiedyś była blondynką! Teraz stawia na jogę i życie w zgodzie z naturąZobacz więcej

Oya (Gözde Gündüzlü) i Melike bardzo martwią się o dziecko, które wciąż jest niespokojne. Zazdrosna Kumru przerywa rozmowę Narin z Kemalem. Co zamierza zrobić?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×