"Przysięga" odcinek 377. Feride zjawia się w rezydencji Tarhunów. Emir wpada w szał i wyrzuca ją z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 377. odcinku "Przysięgi" Emir pozna w końcu Feride, ale to nie będzie udane spotkanie. Syn Cavidan wpadnie w szał i oskarży dziewczynę o włamanie! Kumru zapragnie zając miejsce Narin! Co się wydarzy? Zobacz streszczenie 377. odcinka serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 377. we wtorek 23.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) w żałobie po śmierci Reyhan (Özge Yagiz) stał się zupełnie innym człowiekiem. Zaślepiony tęsknotą za ukochaną, porzucił synka, nie wzrusza go nawet jego płacz. Tymczasem jego matka Cavidan (Gül Arcan) znalazła w więzieniu godną następczynię Reyhan...

Feride opuszcza więzienie! Kumru zazdrosna o Narin Zobacz więcej

"Przysięga" odcinek 377. Co się wydarzy?

Feride (w tej roli Cansu Tuman) w 377. odcinku serialu "Przysięga" w końcu dociera do domu Tarhunów, jednak nie zostaje ciepło przyjęta.

Emir zastaje ją w domu i wpada w złość. Oskarża Feride o włamanie i wyrzuca ją z domu. Melike jest zaskoczona, bo dzięki Feride dziecko przestało płakać. Jednak kobieta nie zna tożsamości tajemniczej dziewczyny i nie wie, gdzie jej szukać.

Kumru jest zazdrosna o szczęście Narin (Yağmur Şahbazova). Postanawia zająć jej miejsce. Kemal (Can Verel) namawia ukochaną, żeby pogodziła się z matką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×