"Przysięga" odcinek 378. Hikmet zatrudnia Feride. Kemal i Narin planują ślub! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 378. - co wydarzy się w tureckim serialu? Feride wróci jeszcze do rezydencji Tarhunów. Hikmet zaproponuje jej nawet pracę! To nie spodoba się jednak Emirowi. Czy ojciec maleństwa postawi na swoim i pozbędzie się nieznajomej? Streszczenie odcinka 378. serialu "Przysięga" znajdziesz w tekście poniżej.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 378. w środę 24.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Chociaż w poprzednim odcinku serialu "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) oskarżył Feride (w tej roli Cansu Tuman) o włamanie i wyrzucił ją z domu, dziewczyna zrobiła dobre wrażenie na Melike, która przekazała wieści Hikmetowi. Jak zachowa się ojciec Emira?

Feride zjawia się w rezydencji Tarhunów. Emir wpada w szał i wyrzuca ją z domu!Zobacz więcej

"Przysięga" odcinek 378.. Co się wydarzy?

W 378. odcinku "Przysięgi" Kemal (Can Verel) będzie miał dla przygnębionej Narin (Yağmur Şahbazova) niespodziankę. Tymczasem Kumru (Elif Ozkul Elsayit) liczy, że mężczyzna przygotował coś dla niej! Hikmet za namową Melike zatrudnia Feride, mimo że jego syn nie chce się na to zgodzić. Feride będzie jednak musiała przystać na warunki narzucone przez Emira.

Şehriye jest szczęśliwa, że Kemal i Narin wreszcie się pobiorą. Oya (Gözde Gündüzlü) ma wątpliwości dotyczące Feride. Rozmawia na ten temat z Hikmetem...

Czy ojciec Emira zmieni jeszcze zdanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • saxd (gość)

    taką idiotke z siebie robi

    24.03.2021 20:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×