"Przysięga" odcinek 379. Kumru nadal knuje. Nastawia małą Masal przeciwko Narin i Kemalowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W poniedziałek, 29 marca TVP pokaże 379. odcinek serialu "Przysięga". Co się w nim wydarzy? Zazdrosna o szczęście Narin Kumru nadal będzie mieszać. Tym razem spróbuje namącić w głowie małej Masal. Emir będzie robił wszystko, aby pozbyć się Feride. Jak to się skończy? Sprawdź streszczenie tego odcinka "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 379. w poniedziałek 29.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Serial "Przysięga" wraca do ramówki TVP po przerwie związanej z transmisją skoków narciarskich w Planicy. Nowy odcinek "Przysięgi" widzowie zobaczą już w poniedziałek.

Hikmet zatrudnia Feride. Kemal i Narin planują ślub!Zobacz więcej

"Przysięga" odcinek 379. - co się wydarzy?

W 379.odcinku Emir (Gökberk Demirci) robi wszystko, by zniechęcić Feride (Cansu Tuman). Melike próbuje dodać dziewczynie otuchy. Kumru (Elif Ozkul Elsayit) mówi Masal o ślubie Kemala (Can Verel) z Narin (Yağmur Şahbazova). Sugeruje w rozmowie, że ojciec nie będzie miał teraz dla niej czasu!

Şehriye jest przejęta przygotowaniami do uroczystości. Feride dowiaduje się o przyspieszonej operacji brata. Niedługo potem dziewczyna zarzuca Emirowi złe traktowanie. Munevver opowiada Masal bajkę. Kumru nie chce wracać w rodzinne strony. W końcu Feride podpisuje z Emirem umowę o pracę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×