"Przysięga" odcinek 381. Kumru faszeruje się lekami! Nie chce dopuścić do ślubu siostry! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 381. odcinku serialu "Przysięga" siostra Narin targnie się na swoje życie. Kumru zażyje całą garść leków, aby tylko nie dopuścić do ślubu Narin i Kemala. Jak to się skończy? Zobacz streszczenie tego odcinka "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 381. w środę, 31.03.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kumru (Elif Ozkul Elsayit) wciąż udaje obrażoną. Z nikim nie chce rozmawiać. Narin (Yağmur Şahbazova) w 381. odcinku serialu "Przysięga" zaczyna się o nią martwić. Tymczasem Kemal prosi, żeby odpoczęła i szykowała się do ślubu.

Kumru popada w obłęd z zazdrości! Emir każe pracować Feride w piwnicy!Zobacz więcej

Emir (Gökberk Demirci) wciąż musztruje Feride (Cansu Tuman). Chce ją zmusić do odejścia. Kumru nie chce dopuścić do ślubu siostry, dlatego podejmuje ostateczny krok. Kiedy Narin i Kemal jadą po obrączki, zażywa mnóstwo leków. Narin ją ratuje!

Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Gökberk Demirci i Özge Yağız zaręczyli się! Kiedy ślub? Czy aktor też odejdzie z serialu?Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×