"Przysięga" odcinek 384. Narin traci wzrok po operacji! Feride składa obietnicę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina państwa Tarhun musi mierzyć się z kolejnymi nieszczęściami. Narin wybudzi się po operacji, ale lekarz nie będzie miał dla niej dobrych wiadomości. Co się wydarzy? Poniżej znajdziesz streszczenie 384. odcinka "Przysięgi". Przeczytaj je, aby poznać więcej szczegółów!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 384. w środę, 7.04.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 384. odcinku serialu "Przysięga" Feride (Cansu Tuman) wraca do domu po pogrzebie i mówi Emirowi (Gökberk Demirci), że jej brat zmarł. Narin (Yağmur Şahbazova) odzyskuje przytomność i odkrywa smutną prawdę. Lekarz zleca kolejne badania. Czy Narin wyzdrowieje po upadku ze schodów?

Özge Yağız w krótkich włosach! Aktorka rozkwita po odejściu z serialuZobacz więcej

W tym samym czasie Kumru (Elif Ozkul Elsayit) udaje zatroskaną siostrę. Feride obiecuje synkowi Emira, że już nigdy go nie opuści. Czy rzeczywiście dotrzyma tej obietnicy? Narin powoli dochodzi do siebie po operacji. Dochodzi do wniosku, że jej kłopoty ze wzrokiem są tylko przejściowe. Kemal (Can Verel) zabiera ją ze szpitala.

Co wydarzy się dalej?

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Widzowie rozczarowani nowymi odcinkami i aktorką! Serial mocno stracił po odejściu Özge Yağız?Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×