"Przysięga" odcinek 390. Narin wpada w furię! Munevver ją perfidnie wykorzystała? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odc. 390. Streszczenie odcinka znajdziecie w tekście poniżej. Narin nie spodoba się zachowanie Munevver. Uzna, że matka ją wykorzystała i zdradziła. Co takiego zrobiła Munevver? Sprawdź streszczenie "Przysięga" odcinek 390., którego emisja już w najbliższy czwartek!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 390. w czwartek, 15.04.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Emir (Gökberk Demirci) w 390. odcinku "Przysięgi" chce odnaleźć Resita. Widzi go pod domem, kiedy ten rozmawia z Feridem. Znów dochodzi do bijatyki, ale tym razem Resit mówi, że Feride (Cansu Tuman) jest jego ukochaną.

Özge Yağız zaskoczyła wszystkich metamorfozą! Efekt jest oszałamiającyZobacz więcej

Munevver (Melahat Abbasova) czesze włosy Narin (Yağmur Şahbazova) udając Sehriye. W tym czasie Narin zwierza się myśląc, że rozmawia z Sehriye. Kiedy dowiaduje się prawdy, jest wściekła. Czuje, że matka ją oszukała. Kemal (Can Verel) nie chce odwołać ślubu i kontynuuje przygotowania. Dowiaduje się też, że lekarz nie przeprowadzi operacji Narin - twierdzi, że jej wzrok jest trwale uszkodzony.

Co zrobi Kemal? Czy przekaże Narin fatalne wieści?

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Widzowie rozczarowani nowymi odcinkami i aktorką! Serial mocno stracił po odejściu Özge Yağız?Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Pini (gość)

    Trgjuhf

    17.04.2021 08:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×