"Przysięga" odcinek 397. Hikmet chce ochrzcić wnuka. Zdradzamy imię synka Reyhan i Emira! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odc. 397. Hikmet informuje Emira, że chce ochrzcić wnuka. Narin i Kemal przekładają ślub, a Oya podejrzewa brata o romans. Co jeszcze się wydarzy? "Przysięga" odcinek 397. -streszczenie odcinka jest w tekście poniżej. Zdradzamy w nim imię synka Reyhan i Emira.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 397. w poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 397. odcinku "Przysięgi" wszyscy szykują się na ślub Narin i Kemala. Oya zastanawia się, dlaczego Emir i Feride zniknęli na całą noc razem. Podejrzewa ich o romans. Jej wątpliwości nie rozwiewa Emir, który nie chce niczego wyjaśniać.

Ślub Narin i Kemala przełożony! Bajkowa uroczystość dopiero za jakiś czasZobacz więcej

Narin jest załamana swoim stanem i rezygnuje ze ślubu. Kemal tłumaczy wszystkim, że ślub jest tylko przełożony. Hikmet nazywa Feride członkiem rodziny, co nie podoba się Oyi. Hikmet chce ochrzcić wnuka i prosi Emira, żeby nadał synowi imię.

Zdradzamy, że synek Reyhan i Emira będzie nazywał się Yigit, czyli dzielny, ale to już w kolejnym odcinku.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Widzowie rozczarowani nowymi odcinkami i aktorką! Serial mocno stracił po odejściu Özge Yağız?Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Aktorka super tylko trochę coś z fabuła emir ma się wziąść w garść. Podoba mi się rola aktorki która zastspita rejhan rodzinka która weszła do kemala niezbyt mi przypadła do gust ale zły charakter też musi być pozdrawiam

  26.04.2021 00:31
 • Mic

  Zarabiam ponad 49 tysięcy dolarów miesięcznie, pracując na pół etatu. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Sprawdź szczegóły na tej stronie ...-> Www.Salary23.Com

  24.04.2021 11:56
 • kolor (gość)

  Ochrzcić muzułmanina???????

  24.04.2021 11:28
 • M.Fit (gość)

  Nie lubię tej aktorki, a może rolę która gra !

  24.04.2021 09:00
 • M Fit (gość)

  Zgadzam się z tym co napisała moja poprzedniczka !

  24.04.2021 08:59
 • Fan xx (gość)

  O co chodzi z tą Cansu Tuman? niech jakiś z fanów OY mi wytłumaczy. Skoro jest zła aktorką, przeciętnej urody, nie ma szans na karierę , to dlaczego taki hejt , zazdrość i nienawiść ?Czyżby coś było na rzeczy? Z tego co piszą to wasza ulubiona aktorka OY poniosła klapę w swoim nowym filmie, bo nikt z Turków tego filmu nie chciał oglądać. Oczywiście życzę jej jak najlepiej jak również CT .Zostawcie dziewczynę CT w spokoju i dajcie żyć każdemu, albo zgłoście się na casting do " Karamel " i pokażcie jej jak się gra. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

  23.04.2021 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×