"Przysięga" odcinek 403. Kumru przedstawia się jako Narin! Feride rzuca brutalne oskarżenia [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 403. odcinku "Przysięgi" widzowie zobaczą jak Kumru podaje się za Narin. Wszystko w towarzystwie Kemala i jego znajomych! Feride rzuci brutalne oskarżenia pod adresem Emira. "Przysięga" odcinek 403 - streszczenie odcinka jest poniżej.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 403. w środę, 5.05.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Songul W 403. odcinku "Przysięgi" sugeruje, że coś łączy Feride i Emira. Kemal jest zaskoczony na widok Kumru, która przedstawia się jako Narin! Hikmet odwozi Songul do hotelu. Narin dzwoni do Kemala z przeprosinami. Engin, myśląc, że rozmawia z Narin, prosi Kumru o poradę lekarską.

Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Spójrzcie tylko na te suknie!Zobacz więcej

Feride zarzuca Emirowi, że nienawidzi swojego syna. Munevver zjawia się w podejrzanej klinice i omawia szczegóły operacji. Emir bierze udział w kolejnej walce.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Ślub Narin i Kemala przełożony! Bajkowa uroczystość dopiero za jakiś czasZobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Telewidz (gość)

    Wszystko się kończy źle szkoda że postacie giną lub umierają ,może niech skończy się dobrze a źle niech kończą negatywne postacie

    03.05.2021 11:49
  • Alicja Horn (gość)

    Te tureckie seriale to tragedia. W życiu tak nie jest.

    03.05.2021 10:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×