"Przysięga" odcinek 405. Songul zakrada się do domu Hikmeta. Chce w nim zamieszkać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Streszczenie odcinka 405. serialu "Przysięga". Songul bardzo chce zamieszkać w domu Hikmeta. Szwagierka Feride podstępem zakradnie się do posiadłości. Czy jej plan się powiedzie? Matka podejrzewa, że Kumru znowu coś knuje. O co chodzi?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 405. w piątek, 7.05.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Songul w 405. odcinku "Przysięgi" podstępem dostaje się do domu Hikmeta i Emira. Feride nie jest zachwycona, że szwagierka będzie z nią mieszkać pod jednym dachem. Kumru przychodzi do Kemala do firmy i udając niewiniątko tłumaczy swoje zachowanie.

Najpiękniejsze panny młode z tureckich seriali. Spójrzcie tylko na te suknie!Zobacz więcej

Feride unika Emira, choć on chce z nią porozmawiać. Narin bardzo chce się z nim pogodzić, ale Kumru ją przekonuje, żeby dała mu spokój. Matka zaczyna podejrzewać, że Kumru znów coś knuje.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" BEZ REYHAN (ÖZGE YAĞIZ)

W emisji są już nowe odcinki serialu "Przysięga", w których nie gra już piękna Özge Yagiz, czyli serialowa Reyhan. Po śmierci ukochanej, Emir jest w rozpaczy. Życie straciło dla niego sens, a złość i gniew przerzuca na niewinne dziecko, któremu nie dane było nawet poznać matki. W rezydencji państwa Tarhun pojawia się Feride, znajoma matki Emira z więzienia, która obiecała, że zaopiekuje się jej wnukiem. W domu Kemala zjawia się z kolei rodzina Narin...

Ślub Narin i Kemala przełożony! Bajkowa uroczystość dopiero za jakiś czasZobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Vida (gość)

    Nu am placut serial prosti sezon 3 numai Emir cel mai bun actor.kemal si Baron

    10.05.2021 16:53
  • terka (gość)

    Przysiega,jak dlugo jeszcze planujecie pokazywanie a raczej walkowanie tych samych, okropnych,,bez sensu bzdur,bardzo zle dzialajacych na psychike ogladajacych ,Aktorzy sa dobrzy,lecz tureckie seriale nie,,,.

    05.05.2021 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×