"Przysięga" odcinek 41. Leyla uniemożliwia porwanie Masal. Filiz bierze sprawy w swoje ręce! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan czuwa w szpitalu przy chorym wuju. Leyla odeszła z domu Kemala. W 41. odcinku serialu "Przysięga" porwanie Masal będzie coraz bardziej prawdopodobne! Sprawdź, co wydarzy się w 41. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 41. w środę, 30.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) trafił do szpitala i czuwa przy nim Reyhan (Özge Yağız). Na prośbę wuja nic nie mówi Emirowi (Gökberk Demirci). Masal (Cansın Mina Gür) tęskni za Leylą (Munise Özlem Öztürk), która ostatecznie odeszła z domu Kemala (Can Verel).

Masal tęskni za Leylą. Reyhan czuwa przy wuju w szpitaluZobacz więcej

W 41. odcinku "Przysięga" Leyla z daleka obserwuje małą Masal, przez co Filiz nie może jej porwać i cały plan Talaza znów nie dochodzi do skutku. Filiz zabiera dziewczynkę do domu i dzwoni do Talaza żądając wyjaśnień. Kiedy omawia nowy plan porwania okazuje się, że rozmowie przysłuchuje się Masal!

Cavidan (Gül Arcan) nie chce jechać na terapię grupową z Suną (Sıla Türkoğlu) i dziewczyna bardzo to przeżywa. Ma pretensje, że matka jej nie kocha. Reyhan cierpi, bo nie może zawiadomić rodziny Hikmeta o jego stanie zdrowia. Filiz bierze sprawę porwania w swoje ręce. Nie wie, że jej kolejną rozmowę telefoniczną znowu słyszy Masal. Dziewczynka dzwoni do Leyli i prosi, aby ją uratowała.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×