"Przysięga" odcinek 42. Emir szykuje niespodziankę dla Reyhan. Cemre chce mu przeszkodzić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan wciąż nie mówi Emirowi o tym, że jego ojciec jest ciężko chory. W 42. odcinku serialu "Przysięga" mąż będzie przygotowywał dla niej niespodziankę. Sprawdź, co wydarzy się w 42. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 42. w czwartek, 31.10.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Tylko Reyhan (Özge Yağız) wie, że Hikmet (Berkant Müftüler) jest w złym stanie. Na jego prośbę nie mówi o tym Emirowi (Gökberk Demirci).Nowa opiekunka Masal (Cansın Mina Gür) w końcu doprowadziła do porwania dziewczynki.

Leyla uniemożliwia porwanie Masal. Filiz bierze sprawy w swoje ręce!Zobacz więcej

W 42. odcinku "Przysięga" Filiz opowiada Leyli (Munise Özlem Öztürk) niestworzone historie o Masal i Leyla robi się podejrzliwa. Zawiadamia Kemala (Can Verel), że Masal została porwana i sama zaczyna szukać małej. Tymczasem spanikowana Filiz dzwoni do Talaza.

Reyhan siedzi w szpitalu przy Hikmecie. Emir, który nic nie wie o ojcu, jedzie po żonę, bo myśli, że to ona jest chora. Reyhan stara się jak najszybciej wyprowadzić go ze szpitala. Kiedy są już w domu, Zafer dopytuje Emira co z niespodzianką dla Reyhan. Emir chce odpuścić, ale okazuje się, że jego przyjaciel zajął się wszystkim za niego. Ich rozmowę podsłuchuje Yonca, która mówi o tym, co usłyszała Cemre (Ceyda Olguner). Kobieta próbuje przeszkodzić w realizacji niespodzianki dla Reyhan.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×