"Przysięga" odcinek 429. Emir weźmie syna w ramiona! Poleją się łzy w ostatnim odcinku przed długą przerwą [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 429. streszczenie odcinka. Feride i synek Emira są w niebezpieczeństwie. Porywacz, którym okazał się Resit chce ich wywieźć za granicę. Czy Emir zdąży uwolnić opiekunkę i małego Yigita. Czy pomoc dotrze na czas? Sprawdź, co się wydarzy. Odcinek 429. "Przysięgi" to ostatni epizod przed długą przerwą.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 429. w piątek, 11.06.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 429. odcinku serialu "Przysięga" Emir szuka Feride i syna, ale bez skutku. Kumru pogrąża się w swoim szaleństwie. W końcu postanawia wyznać miłość Kemalowi.

Can Yaman ma poważną konkurencję! To do nich teraz wzdychają kobiety!Zobacz więcej

Uważa, że on też ją kocha i po śmierci Narin będą razem. Resit chce zabrać Feride i dziecko za granicę. Dzięki pomocy Feride, Emir trafia do miejsca, w którym Resit ich ukrywa. Kemal odkrywa ważną informację o Kumru. O co chodzi?

Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka "Przysięgi" przed długą przerwą w emisji serialu.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - PRZERWA W EMISJI PRZEZ EURO 2020

Przypominamy, że 429. odcinek "Przysięgi" będzie ostatnim przed długą przerwą. Od 14 czerwca zostanie wstrzymana emisja nowych odcinków "Przysięgi" oraz "Elif" i "Promyka nadziei". Zamiast tego widzowie TVP będą mogli obejrzeć mecze oraz audycje nawiązujące do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, EURO 2020.

Özge Yağız kusi seksownym spojrzeniem! Fani pieją z zachwytu i pytają o ślub!Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Sabi (gość)

    Popłakałam się przy tym odcinku, żal mi Emira. Wiem, że to tylko film, jednak wzruszenie wzięło górę

    11.06.2021 16:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×