"Przysięga" odcinek 45. Filiz zostaje zabita! Emir postanawia rozwieść się z Reyhan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir dowiedział się, że Reyhan i Melike go okłamały. W 45. odcinku serialu "Przysięga" postanowi podjąć odpowiednie kroki, będące konsekwencjami tego kłamstwa. Sprawdź, co wydarzy się w 45. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 45. w środę, 6.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Melike (Esra Demir Çoban) okłamała Emira (Gökberk Demirci), aby na jaw nie wyszło to, że Hikmet (Berkant Müftüler) jest w szpitalu. W rezydencji pojawiła się jednak Fatma i okazało się, że Reyhan (Özge Yağız) wcale nie spędziła u niej poprzedniej nocy.

Kłamstwo Melike i Reyhan wychodzi na jaw! Jak zareguje Emir?Zobacz więcej

W 45. odcinku "Przysięga" Talaz odnajduje Filiz. Kobieta jest przerażona i błaga Talaza o litość, ale on zabija ją. Kemal (Can Verel) jedzie z Leylą (Munise Özlem Öztürk) do opuszczonej fabryki. Odnajdują ciało Filiz i ochroniarza. Emir czuje się oszukany przez żonę. Po raz kolejny pyta ją, gdzie była zeszłej nocy. Ona jednak wciąż milczy.

Wściekły i urażony Emir prosi prawnika o przygotowanie dokumentów rozwodowych. Cemre (Ceyda Olguner) zmusza Yoncę, by skopiowała tajemniczy dokument i o wszystkim powiadamia Cavidan (Gül Arcan). Kobieta jest zdumiona widząc zapis zapowiadający, że Reyhan otrzyma 10% akcji firmy. Później Cavidan dowiaduje się, że Emir chce się rozwieść. Talaz odnajduje Masal (Cansın Mina Gür) w opuszczonym budynku. Emir przedkłada Reyhan papiery rozwodowe. Reyhan podpisuje je, po czym wzruszona tłumaczy mu, dlaczego zgodziła się za niego wyjść i wyjawia mu całą prawdę.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sara (gość)

  Tak będzie rozwód ale oni nie potrafią pokazać że pasują do siebie oboje uparci ona i on czy tęsknota ich miłość uratuje ojciec dostanie głowę od żony i będzie teraz bardzo chory nie będzie mówił czym bardziej jest ten film dramatem dla kobiety która podjęła się tak żyć dla chorego człowieka

  06.11.2019 18:32
 • Aga (gość)

  Trochę nudny ten film .Powoli się wszystko dzieje i jak dla mnie za mało czułości między Emirem i Reyhan. Może się rozkręci potem.....?

  06.11.2019 16:05
 • Anatola (gość)

  Przesadzacie film jest super

  05.11.2019 23:36
 • :// (gość)

  Ten wątek że tylko Reyhan wie o chorobie Hikmeta jest z deka poroniony. Dlaczego nie powiedział o tym synowi i żonie? Ok, córce chciał tego oszczędzić ale ogólnie to, że ktoś jest śmiertelnie chory i rodzina ma o tym nie wiedzieć jest już nudne. Tak samo jak wątek porwania dziecka. Jest tyle pięknych seriali z Turcji a tu nadają takie coś w porze największej oglądalności...............

  05.11.2019 19:59
 • Janina Petrusiewicz (gość)

  To Rejhan musiała kłamać bo to ojciec Emira kazał jej milczeć i ona cierpi.

  05.11.2019 17:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×