"Przysięga" odcinek 450. Przestępca w rezydencji oraz rywalizacja Kumru i Narin w ostatnim odcinku przed przerwą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 450. streszczenie ostatniego odcinka przed długą przerwą. W serialu znowu zrobi się gorąco. Wszystko za sprawą ojca Feride, ale także Kumru, która chce być dobrą żoną i... matką! Oto, co wydarzy się w ostatnim lipcowym odcinku "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 450. w czwartek, 22.07.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Od piątku, 23 lipca tureckie seriale znikają z ramówki TVP. Powodem są Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Przysięgi" przed długą przerwą?

Ślub Emira i Feride - bezlitośnie upokorzy ją przy wszystkich. Zobacz zdjęcia z uroczystościZobacz więcej

"Przysięga" 450. Przeczytaj streszczenie odcinka:

Kumru za wszelką cenę chce być żoną i matką, ale nikt jej na to nie pozwala. Nie wie, co robić, żeby Kemal traktował ją jak żonę i pokochał. Narin odbiera telefon ze szkoły. Masal chce, aby po nią przyjechała. "Córkę" ze szkoły chce odebrać także Kumru...

Özge Yağız i Gökberk Demirci biorą ślub. Aktor poprosił rodziców ukochanej o jej rękę!Zobacz więcej

Songul rządzi się w domu i bardzo źle traktuje Melike i Sefera. Feride boi się, że jej przeszłość i ojciec wpłyną na jej relacje z Emirem. Emir sprawdza Seyfiego. Okazuje się, że to przestępca! Emir zaczyna mieć wątpliwość, i co do tego, jak ocenił Feride.

Zobacz zdjęcia z 450. odcinka serialu "Przysięga" w galerii.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Narin w nowej fryzurze! W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmyZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×