"Przysięga" odcinek 46. Kemal i Leyla odnajdują Masal! Cavidan okłamuje Emira dla Reyhan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wie, że Reyhan nie była i Fatmy. W 46. odcinku serialu "Przysięga" będzie zmuszał żonę do tego, aby podpisała papiery rozwodowe. Sprawdź, co wydarzy się w 46. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 46. w czwartek, 7.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Fatma pojawiła się w rezydencji Tarhunów i wyszło na jaw, że Melike (Esra Demir Çoban) kłamała, gdy mówiła Emirowi (Gökberk Demirci), że Reyhan (Özge Yağız) spędziła poprzednią noc właśnie u Fatmy. Mężczyzna postanowił rozwieść się z Reyhan.

Filiz zostaje zabita! Emir postanawia rozwieść się z Reyhan!Zobacz więcej

W 46. odcinku "Przysięga" okazuje się, że scena, w której Reyhan podpisuje papiery rozwodowe i mówi o wszystkim Emirowi to był sen Reyhan. Tak naprawdę Emir szaleje z wściekłości i próbuje zmusić żonę do tego, aby zgodziła się na rozwód. Dyskusję przerywa Cavidan (Gül Arcan), która mówi Emirowi, że owej nocy Reyhan była... z nią! Kłamie, że dziewczyna zaprowadziła ją do lekarza, gdy ta źle się poczuła.

Sefer chce spełnić życzenie Nigar i organizuje elegancką wycieczkę. Wydaje na nią pieniądze matki, której nic o tym nie mówi. Kemal (Can Verel) i Leyla (Munise Özlem Öztürk) odnajdują Masal (Cansın Mina Gür). Reyhan pyta teściową, dlaczego okłamała Emira. Cavidan odpowiada, że nie chce niepokojów w swoim domu. Później Reyhan wyznaje Emirowi, że matka nie mówiła prawdy. Talazowi znów udaje się uniknąć odpowiedzialności i więzienia. Kemal prosi Leylę, żeby została z Masal.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLA (gość)

    Czy oni się kiedyś pokochają?

    06.11.2019 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×