"Przysięga" odcinek 47. Hikmet przerywa leczenie! Emir ignoruje Cemre [STRESZCZENIE ODCINKA]

Między Reyhan i Emirem nie jest dobrze. W 47. odcinku serialu "Przysięga" do domu wróci Hikmet. Czy czuje się już lepiej? Sprawdź, co wydarzy się w 47. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 47. w piątek, 8.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) znowu pokłócił się z Emirem (Gökberk Demirci). Cavidan (Gül Arcan) okłamała syna mówiąc, że Reyhan była z nią w nocy, gdy nie wróciła do domu. Później Reyhan wyznała jednak mężowi, że to nieprawda. Kemal (Can Verel) i Leyla (Munise Özlem Öztürk) odnaleźli Masal (Cansın Mina Gür).

Kemal i Leyla odnajdują Masal! Cavidan okłamuje Emira dla Reyhan! Zobacz więcej

W 47. odcinku "Przysięga" Kemal informuje Emira, że nie pojawi się w pracy. Sugeruje, aby przyjechał z Reyhan do Masal. Słysząc dzwonek do drzwi, dziewczynka ma nadzieję, że to Leyla. Okazuje się jednak, że Masal polubiła Reyhan. Do domu wraca Hikmet (Berkant Müftüler). Mężczyzna próbuje przekonać Reyhan, że czuje się dobrze, ale Melike (Esra Demir Çoban) mówi jej, że Tarhun zrezygnował z leczenia, bo chce umrzeć w domu, a nie w szpitalu.

Serhiye ma pretensje do syna, że wydał jej oszczędności, żeby zrobić przyjemność żonie. Dzięki Yoncy Cemre (Ceyda Olguner) zwabia do firmu Emira. Jest rozczarowana, bo mężczyzna przestaje zwracać na nią uwagę. Nie jest też zaskoczony, gdy dowiaduje się, że jego ojciec chce przepisać udziały firmy na Reyhan. Cemre i Cavidan podejrzewają, że Emir zakochuje się w Reyhan. Kemal prosi Leylę, żeby jednak przemyślała jego propozycję. Leyla mówi ojcu, że nadal chce się opiekować Masal.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Reni (gość)

  Troche przesadzacie z ta nuda, mnie bardzo zaciekawil. Wiecej relaksu daje Wymrzona milosc, tam sa ciale zabawne stuacje.

  09.11.2019 21:32
 • Ula (gość)

  Żadna akcja. Nuda. Wieczne powtórki w jednym odcinku z 10 poprzednich

  07.11.2019 22:42
 • Nd (gość)

  Według mnie to jeden z gorszych tureckich seriali. Po południu chciałoby się coś lżejszego, weselszego obejrzeć by się zrelaksować, a Przysięga przytłacza.

  07.11.2019 21:53
 • Aga (gość)

  No zwroty akcji -masakra .

  07.11.2019 20:15
 • Nihan (gość)

  Po Wiecznej miłości ten serial jest bardzo spokojny i oszczędny w ilości akcji. Scenografia też jakaś oszczędna. Daliby tylko większą klatkę dla tego biednego ptaszka.

  07.11.2019 20:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×