"Przysięga" odcinek 48. Cavidan ma plan, jak zaszkodzić Reyhan. Masal spedza dzień z Reyhan i Emirem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre podejrzewa, że Emir zakochuje się w Reyhan. W 48. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan powie jej o swoim nowym planie, dzięki któremu Emir odsunie się od żony. Sprawdź, co wydarzy się w 48. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 48. we wtorek, 12.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) jest zła, bo Emir (Gökberk Demirci) ignoruje ją. Podejrzewa, że mężczyzna zakochuje się w Reyhan (Özge Yağız). Razem z Cavidan (Gül Arcan) chce coś zrobić, aby do tego nie dopuścić. Leyla (Munise Özlem Öztürk) postanowiła znowu opiekować się Masal (Cansın Mina Gür).

Hikmet przerywa leczenie! Emir ignoruje CemreZobacz więcej

W 48. odcinku "Przysięga" widząc zadowolonego Emira, Cavidan zaczyna podejrzewać, że Cemre miała rację. Emir kupuje prezent dla Incira i wręcza go Reyhan. W nocy, Kemal zastaje Leylę przy komputerze. Z okazji święta, rezydencję odwiedza hodża.

Cavidan wpada na pomysł jak zaszkodzić Reyhan. Chce przeprawić datę na dokumencie mówiącym o przekazaniu udziałów Reyhan tak, aby Emir myślał, że Reyhan wyszła za niego tylko dla pieniędzy. Cemre podejmuje się realizacji planu. Kemala (Can Verel) dopada przeziębienie. Masal spędza dzień z Reyhan i Emirem w rezydencji. Kiedy leży w łóżku z Reyhan prosi Emira, aby położył się razem z nimi.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×