"Przysięga" odcinek 481. Cevihar porywa Yigita! Potem będzie jeszcze gorzej. Przerażająca niespodzianka [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 481. streszczenie odcinka. Cevihar pragnie zemsty! Tarhunowie mają się czego obawiać. Jego ludzie w 481. odcinku "Przysięgi" porwą synka Emira. Co będzie z chłopcem? Porwanie do dopiero początek przerażającego planu Cevihara!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 481. w poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 481. odcinku serialu "Przysięga", Cevihar porywa Yigita i ściąga do siebie Emira. Postanawia się na nim zemścić za śmierć Timura. Feride ma złe przeczucia co do nowej opiekunki Yigita. Jedzie do posiadłości i widzi, jak wywożą Emira. Śledzi porywaczy taksówką.

Feride jednak wyjdzie za mąż! Nowy facet urządzi jej piekło na ziemiZobacz więcej

Kemal jest niezadowolony z wizyty ordynatora Sadriego. Uważa, że przełożony nie powinien przychodzić do swojej podwładnej do domu. Koledzy z pracy Narin organizują na jej cześć kolację, ale Kemal nie jest zaproszony. Cevahir szykuje dla Emira okropną niespodziankę.

W galerii znajdziesz kadry z 481. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Marc (gość)

    Ukazał się odcinek 4 sezony przysięgi, niestety gniot, pół filmu bieganie po lesie i filmowanie stóp GD i jego nowej partnerki nuda. potem szarpanina z partnerką , Fani hejtowali CT a nowa partnerka - podobno była tancerka - z nadwagą, dziecko które gra rolę Yagita otyłe, zamienił stryjek siekierkę na kijek.GD ok schudł ale nowa partnerka do niego nie pasuje, podobno miał udział w jej wyborze gratulacje. Nie pasowała CT teraz będzie lepiej. może OY będzie mniej zazdrosna i o to chodzi. Stul uszy i schowaj się w kąt. będziesz patrzył na rozwijającą się karierę OY ? a sam będziesz coraz bardziej sfrustrowany. Ogarnij się i też idż do przodu.

    19.09.2021 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×