"Przysięga" odcinek 482. Feride została w budynku, w którym wybuchła bomba! Emir już nigdy jej nie zobaczy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 482. W serialu o rodzinie Tarhunów znowu zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Synek Emira został porwany. Feride razem z chłopcem są teraz śmiertelnym niebezpieczeństwie. Czy dojdzie do najgorszego? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Przysięga" już we wtorek!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 482. we wtorek, 21.09.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 482. odcinku "Przysięgi" zobaczymy dalszy ciąg wydarzeń z kryjówki Cevihara. Mężczyzna, który porwał Yigita, zostawi chłopca z Feride w pokoju, w którym jest bomba! Dziewczyna będzie związana - nic nie będzie mogła zrobić!

Nowa twarz Yigita! Synek Emira zmieni się nie do poznania! Zobacz więcej

Tymczasem Kemal czeka na Narin pod restauracją cały wieczór. Na ulicy dochodzi do konfrontacji z doktorem Sadrim. Narin jest o to zła i twierdzi, że Kemal jest zazdrosny. Emir ma patrzeć na ich śmierć z daleka.

Udaje mu się uwolnić i odebrać dziecko, ale Feride nie może się wydostać z pomieszczenia, w którym jest bomba.

W galerii znajdziesz kadry z 482. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×