"Przysięga" odcinek 489. Chory plan Kumru zniszczy ślub Narin i Kemala?! Nigdy nie da im o sobie zapomnieć [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 489. Kumru przeprosiła za wszystkie krzywdy, ale tak naprawdę to nie może znieść, że Narin i Kemal biorą ślub i w końcu będą mogli żyć szczęśliwie. Intrygantka zacznie realizować kolejny podły plan i nie da nowożeńcom o sobie zapomnieć!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 489. w czwartek, 30.09.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Wreszcie nadchodzi dzień ślubu Narin i Kemal. W 489. odcinku "Przysięgi" zobaczymy piękną uroczystość. Wszyscy cieszą się ze szczęścia młodej pary. Tylko Feride cierpi, bo wracają wspomnienia z jej ślubu. Zwierza się Melike, że nigdy nie zapomni tego, co wtedy przeżyła.

Kumru wychodzi ze szpitala. Zepsuje wieczór panieński Narin?Zobacz więcej

Kumru nie chce się pogodzić z tym, że Narin i Kemal są szczęśliwym małżeństwem i znów coś knuje. Kemal szykuje śniadanie dla Narin. W tym czasie posłaniec przynosi list. Kumru chce udowodnić, że Masal nie jest córką Kemala!

W galerii znajdziesz kadry z 489. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×