"Przysięga" odcinek 493. Kemal odwiedza byłą żonę! Zobaczcie, jak wygląda matka Masal. Jaką tajemnice skrywa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 493., w którym widzowie zobaczą byłą żonę Kemala. Mężczyzna zabierze Narin do domu Seyhan, aby dowiedzieć się prawdy. Czy uda się ustalić, kto tak naprawdę jest ojcem Masal? Narin będzie miała swoje podejrzenia.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 493. w środę, 4.10.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Songul i Talaz w 493. odcinku serialu "Przysięga" mają ranną Cavidan. Emir i Feride jej szukają i w końcu namierzają sygnał z jej telefonu. Songul i Talaz uciekają w ostatniej chwili. Cavidan trafia do szpitala. Kemal i Narin odwiedzają byłą żonę Kemala, Seyhan.

Gökberk Demirci wyznaje miłość Özge Yağız. Ślub coraz bliżej? Nowe zdjęcia wiele zdradzają!Zobacz więcej

Chcą dowiedzieć się, czy Masal na pewno jest córką Kemala. Podczas spotkania poznają córkę Seyhan. Kobieta wpada w panikę na widok skaleczenia córki. Narin podejrzewa, że ukrywa jakąś tajemnicę.

W galerii znajdziesz kadry z 493. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • reżyserka nazmiye jest psychiczna (gość)

    nazmiye chora babo, pewnie ty nie jesteś córką swojego 'ojca', tfu.

    06.10.2021 10:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×