"Przysięga" odcinek 497. Kemal nie może znieść myśli, że nie jest ojcem Masal. Ostra kłótnia i telefon, który zmieni wszystko w życiu Feride [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 497. Kemal poznał bolesną prawdę i ma pretensje do żony, że nie skonsultowała z nim swojego pomysłu. Mężczyzna nie może pojąć, że Masal ma innych rodziców. Jego relacje z Narin ulegają natychmiastowemu ochłodzeniu. Co z nimi będzie? Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 497. we wtorek 12.10.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Kemal w 497. odcinku "Przysięgi" widzi wyniki badań DNA. Ma pretensje do Narin, że przeprowadziła badania po kryjomu. Uważa, że nie miała prawa tego robić, bo Masal, bez względu na wszystko, jest jego córką. Narin jest zrozpaczona. Próbuje przekonać męża, że zrobiła to dla dobra jego i córki, ale on nie chce z nią rozmawiać. Mężczyzna odsuwa się od żony...

Gökberk Demirci wyznaje miłość Özge Yağız. Ślub coraz bliżej? Nowe zdjęcia wiele zdradzają!Zobacz więcej

Feride w 497. odcinku serialu "Przysięga" opiekuje się Cavidan i namawia Emira, żeby zbliżył się do matki. Emir w końcu postanawia jej posłuchać. Kobieta odbiera także telefon od swojej ciotki z Niemiec. Kim jest Emine?

Życie Feride zamieni się w koszmar! Tylko Emir spróbuje jej pomóc, ale dojdzie do wypadkuZobacz więcej

W galerii znajdziesz kadry z 497. odcinka serialu "Przysięga". Zobacz, co wydarzy się niebawem w "Przysiędze".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×