"Przysięga" odcinek 498. Ciotka z Niemiec namiesza w życiu Feride! Masal pozna niebawem prawdziwych rodziców? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 498., w którym to Narin będzie namawiać męża do tego, aby wyznał córce prawdę. Czy Masal pozna swoich prawdziwych rodziców, a może Kemal będzie wychowywał córkę w kłamstwie? Zobaczcie, co się wydarzy.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 498. w środę, 13.10.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 498. odcinku Narin próbuje przekonać Kemala, że zrobiła badania DNA, żeby mu pomóc. Nie chce, żeby żył w kłamstwie. Poza tym uważa, że Masal zechce w przyszłości poznać prawdę. Do Feride przyjeżdża ciotka z Niemiec.

Kemal nie może znieść myśli, że nie jest ojcem Masal. Ostra kłótnia i telefon, który zmieni wszystko w życiu FerideZobacz więcej

Myśli, że Feride wyszła za mąż. Dziewczyna musi jej wszystko wyjaśnić. Songul wciąż knuje i nastawia ciotkę przeciwko Feride. Co z tego wyniknie? Czytaj więcej w galerii.

W galerii znajdziesz także kadry z 498. odcinka serialu "Przysięga". Zobacz, co wydarzy się niebawem w "Przysiędze".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

"Wymarzona miłość", Can Yaman. Przystojniak, który przypadkiem został aktoremZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×