"Przysięga" odcinek 50. Emir rysuje portret Reyhan. Sfałszowany dokument trafi w jego ręce? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan i Cemre chcą sfałszować dokument wywieziony z firmy, aby znowu zaszkodzić Reyhan. Czy w 50. odcinku serialu "Przysięga" papiery trafią w ręce Emira? Sprawdź, co wydarzy się w 50. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 50. w czwartek, 14.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) zleciła Cemre (Ceyda Olguner) sfałszownaie dokumentu tak, aby Emir (Gökberk Demirci) myślał, że Reyhan (Özge Yağız) zgodziła się wyjść za niego tylko dla pieniędzy. Tymczasem syn Hikmeta (Berkant Müftüler) spędza miło czas z żoną i z Masal (Cansın Mina Gür).

Cemre wywozi dokumenty z firmy. Policja łapie porywacza MasalZobacz więcej

W 50. odcinku "Przysięga" Cemre przywozi Cevidan sfałszowany dokument. Matka Emira mówi jej, że Emir jest na spacerze, a Cemre się wścieka. Dzwoni do Emira i dopytuje, kiedy wróci do rezydencji. On jednak nie chce się spieszyć. W imieniu Hikmeta, Melike przekazuje Reyhan kartę kredytową. Dziewczyna opiera się, nie chce przyjąć karty twierdząc, że nie potrzebuje jej. Emir podsłuchuje ich rozmowę. Kiedy wchodzi do pokoju Reyhan prosi go, aby oddał kartę ojcu.

Na komisariacie okazuje się, że to Soner Adanir pomógł złapać porywacza Masal. Emir widzi dokument podrzucony na biurko przez Cavidan. Matka podgląda jego reakcję, ale Emir z obojętnością wyrzuca kartkę do kosza. Później okazuje się, że ktoś podmienił dokumenty! Emir i Masal rysują portret Reyhan. Później we trójkę kładą się spać do jednego łóżka.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×