"Przysięga" odcinek 51. Soner adoruje Leylę! Cavidan odnajduje sfałszowany dokument [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan i Cemre chcą sfałszować dokument wywieziony z firmy, aby znowu zaszkodzić Reyhan. Czy w 51. odcinku serialu "Przysięga" papiery trafią w ręce Emira? Sprawdź, co wydarzy się w 51. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 51. w piątek, 15.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) była przekonana, że gdy Emir (Gökberk Demirci) przeczyta sfałszowany przez Cemre (Ceyda Olguner) dokument, raz na zawsze rozstanie się z Reyhan (Özge Yağız). Okazało się jednak, że dokument zaginął.

Emir rysuje portret Reyhan. Sfałszowany dokument trafi w jego ręce? Zobacz więcej

W 51. odcinku "Przysięga" Reyhan, Emir i Masal (Cansın Mina Gür) miło spędzają razem czas. Po nocy spędzonej w jednym łóżku, przygotowują śniadanie. Emir marzy o takiej rodzinie i jest coraz bardziej zakochany. Soner szuka Leyli (Munise Özlem Öztürk) i w końcu trafia do domu Kemala. Leyla wzywa lekarkę do Kemala (Can Verel), ale on nie chce się leczyć. Kiedy wraca z apteki natyka się na Sonera, który czeka na nią z bukietem kwiatów!

Kiedy Reyhan zostawia Masal, aby zrobić jej coś do jedzenia, Cavidan znajduje zagubiony dokument w rysunkach dziewczynki. Chce go jej odebrać, ale Masal jest uparta. W momencie, gdy próbuje wyrwać jej papier z rąk, do pokoju wraca Reyhan i żąda od teściowej wyjaśnień. W tym samym czasie do domu wraca też Emir. Włącza się w dyskusję i staje po stronie... Reyhan!

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×